• Menu

Hakkımızda

Homaturkey; değişime açık olmayı, acente memnuniyeti odaklılığı ve dünya standartlarında B2B’de acentelerine hizmet vermeyi hedefleyerek İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile acente memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla hizmetlerini daha kolay siz değerli acentelerine sunmaktadır.

Biz Kimiz?
Turizm sektöründe değişik görevlerde yer alan kurucu üyeler, sahip oldukları deneyim ve tecrübelerini paylaşmak ve tüm sektörün faydalanabileceği bir platform ortaya çıkartmak için bir araya gelerek Homaturkey ekibi oluşmuştur.

Yaklaşımımız
Turizm sektöründe herkese eşit bir mesafede durarak, tüm acentelere en uygun fiyatlı ürünleri sağlayarak geniş bir tedarikçi ağı ve güncel teknolojik altyapısı ile en iyi şekilde hizmet vermektir.
 

Altyapımız

Yüksek Teknolojik Altyapı
Çekirdek servisler ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde yazılan teknolojik altyapıyı tüm ürünlerde ortak bir şekilde kullanın.
Multi GDS Entegrasyon
Her ürün için ayrı ayrı olmak üzere birden fazla GDS entegrasyonu yapılarak en uygun fiyatlara erişmenin kolaylığı ile tanışın.

Yüksek Güvenlik

Ödeme aşamasında 3D güvenli ödeme ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapın. Cari hesap hareketlerinizin kontrolünü sağlayın.

Her yapıya uygun entegrasyon

Web servis aracılığı ile dilediğiniz gösterimde, herhangi bir yapı değişikliğine gitmeden entegrasyon yapılabildiğine şahit olun.

Güncel Teknoloji

Yazılım alanında en güncel teknolojiler kullanılarak yazılan tüm modülleri kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Çok Dilli Altyapı

Sistem içerisinde yer alan veya talebiniz doğrultusunda sisteme eklenecek olan dil seçeneği ile sistemi kullanın.

Alternatif Ödeme

Kredi kartı, banka transferi, cari ödeme vb. ödeme yöntemlerine ek olarak eklenebilecek diğer ödeme yöntemlerini kolaylıkla kullanın

Profesyonel Çağrı Merkezi

7/24 çağrı merkezi desteğimiz ile sistem üzerinde ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek almanın keyfine varın.

 

 
Ürünlerimiz

Homaturkey.com ile 400'den fazla havayoluna, 175 ülkede 350.000 otele ve konaklama tesisine, yaklaşık 30.000 farklı nokta ve lokasyonda araç kiralamaya, yurtiçi ve yurtdışı otel-havalimanı-otel transferlerine, tüm bu ürünlerin birleştirerek paket tur oluşturmaya ve hazır paketlere erişmeniz oldukça kolaydır.
 
UÇAK BİLETİ                   
   Uçak Bileti                      Otel                     Araç Kiralama              Transfer

                   
 Dinamik Paket                  Tur                           Vize                             Etkinlik

 

 

Araç Kiralama

Araç Kiralamak için;
Lütfen Bizimle İrtibat Kurunuz.


 Bilgi ve Rezervasyon
+90 242 241 60 00    info@homaturkey.com